Okresní přebor II.třídy mužů

Poz Tým O VG/OG B
1. TJ Baník Žacléř A 24 +90 68
2. TJ Rudník 24 +35 52
3. FK Poříčí u Trutnova 24 +13 42
4. TJ Strážné 24 +15 40
5. Sokol Vítězná 23 +12 40

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 3 : 0 TJ Baník Rtyně

sestava: Volhejn,Mádle,Těžký,Schneider,Herman,Ondráško,Gottwald,Pek,Brožek,Kovačík a Těžký P.

Poslední zápas jara 2018 se odehrál na hřišti Baníku.Matematika byla jasná kdo vyhraje (v našem případě stačila i remíza) posunese a nebo (v našem případě) zůstane na druhém místě.
Od první minuty se hrál celkem pohledný a svižný fotbal.Sokolíci hlavně spoléhali na svého gólmana a své dvě gólové mašiny v útoku Robek s Andrlem. Ve 4 minutě se mohl radovat z gólu David G. ale z malého vápna branku minul.

Svojí aktivní hrou se Vítězná snažila rozhýbat scóre na naší legendární žárovkové tabuli.Ale vše si naši obránci včetně golmana poradili.Nakonec se ale o první gól utkání přece jen postarali hosté.Ve 23 min. si naši obránci vybrali slabší chvilku, kdy si nepohlídali "koho asi, tu svižnou dvojci" Andrle se mrštnýma nohama celkem hezky uvolnil přes naše hráče a poslal do úniku 150 cm a 47,3 kg vážícího kanonýra okresního přeboru Robocopa Robka.I když naš kapitán se snažil mu míč sebrat, tak stejně i v poloskluzu dokázal zakončit pod břevno.Golman Baniku se jen marně natahoval 0:1 "PS : to bylo od Robocopa Robka vše, naši borci už ho do žádné šance nepustili". Ale máme i v týmu geniálního hráče a to Máru Peka.Hráč který nechodí na tréninky je stále v základní sestavě.Dává ale za Baník !důležité branky! a že "nestíhá" kvůli práci a že bydlí celkem daleko od Žacléře, my jako hráči chápem.Ve 27 min. dostal pěkný míč do běhu a už si to mrskal z pravé strany náš rychlý čertík a nekompromisní střelou přes celou bránu dorovnal scóre na 1:1.Fotbal byl tak nějak stále pohledný a tak se do zakončení dostal Sokol ale s touto ránou z boku si v pohodě pohlídal gólman Baniku.Ve 37 min. kopal roh Kovačič ale ty jeho rohy no to byla paráda, z leva z prava no to byli exkluzivní míče do vápna.A jeden z těchto exkluzivních míčů spadl na hlavu Patrikovi a ten opět krásnou hlavičkou zvýšil scóre na 2:1. Lidi šíleli a polejvali se pivem jakou měli radost z gólu ani náš zraněný stopérek neponechal nic náhodě a prolejval si v dresu AC Milan u vepřové kýty pupík zlatavým mokem.... a tak to má vypadat. V kabině jsme si řekli pár vychytávek, tipů a triků jak navýšit scóre a poslat zarmoucený Sokolíky domů.Než padl třetí a poslední gól utkání, tak se několikami dobrými zákroky blýskl gólman Vítězné.Vychytal několik našich dobrých šancí a i díky tomu nedostala Vítězná BŮRA. V 79 min. kopal opět Baník roh a kdo jiný ho mohl kopat než-li Roman.

Poslal prudký a hlavně přesný rohový projektil na hlavu dobře hrajícího Pepy T. Opět lidi šíleli a polejvali se alkoholem a samozřejmě náš stopérek neváhal ani vteřinu a u kejtičky si pěkně prolejval hrdlo narodní tekutinu 3:1.

Žacléř si utkání pohlídal a pohlídal si zaslouženě i druhé "postupove nebo nepostupove" misto, vše se na 100% rozhodne až po schůzi OFS a KHFS. Po zápase přišla celková fotka mužstva a poděkování potleskem divákům a fanouškům za celkovou přízeň.

Muži zápasu: Simon, Láďa a stopérek Deník Sport: všichni hráči

Budu se těšit na další hodnocení zápasů pro sezónu 2018/2019 autor článků: David Volhejn

Soupiska - Muži A

loading...