Okresní přebor II.třídy mužů

Poz Tým O VG/OG B
1. TJ Baník Žacléř A 24 +90 68
2. TJ Rudník 24 +35 52
3. FK Poříčí u Trutnova 24 +13 42
4. TJ Strážné 24 +15 40
5. Sokol Vítězná 23 +12 40

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 3 : 0 TJ Baník Rtyně

Sestavy: Volhejn, Mádle, Herman, Schneider, Těžký M., Těžký M., Pek, Gottwald, Ondráško, Kovačík, Těžký P.

„Derby je naše“, jak zpívají Slavisté! Na hřišti od první minuty si šel Baník za jasným vítězstvím…
V rozmezí od 3. – 7. min. jsme kopali 4 rohy, ale bohužel bez vstřeleného gólu… Ve 30. minutě blízko rohového praporku vhazoval Baník aut. Rozehru si vzal na starost náš dříč Patrik a silou poslal míč přímo na hlavu Pepíka, ten velmi šikovnou hlavičkou poslal míč pod břevno… 1:0! Brankář Trutnova, který po celý zápas chytal velmi slušně se jen bezmocně ohlédl…

Ve 34 min. kopal Baník volný přímý kop. Kdo jiný se toho mohl ujmout, než Jarda – „a lá Stanciu“. Tentokrát ale míč poslal pouze do břevna… Nevadí, dáš ve Vrchlabí!

Poté zahrozili hosté, kdy nepříjemnou polo-střelu na půl vyrazil gólman Baníku do břevna. Následně si domácí diktovali hru po svém. Vzadu si obránci včetně gólmana vyměňovali míč z nohy na nohu a soupeř jen přihlížel těmto vynikajícím kreacím. Z toho vyústila šance ve 45. minutě, kdy mohl Mára skórovat, ale gólman "Céčka" ho dobře vychytal…Ve druhé půlce opět Baník začal tlačit na soupeře a hned z toho byli opět 4 rohy po sobě, ale i tentokrát bez gólu! Po druhé a naposled v zápase se o slovo přihlásilo "Céčko", kdy se tváří v tvář setkali útočník a domácí gólman. Jenže gól nevstřelil a David si připsal druhý a velmi důležitý zákrok! Po vyražení míče směrem k velkému vápnu si vzali míč na starost naši záložníci a po moc pěkné kombinaci zakončil s přehledem Patrik! 2:0! Tady se ukázalo celosvětové pořekadlo "nedáš - dostaneš"!
V 57 min. přišla nejhezčí akce tohoto zápasu! Hronovský rychlík Mára Pek si převzal míč a mrštnýma nožkama jednoho obelstil a druhého zesměšnil. Hned si ťuknul míč se špílmachrem a expertem na rozdávání jesliček soupeřům - Romanem. Ten mu zpátky vrátil míč a hned nabíhal do velkého vápna, kde dostal po zemi exkluzivní přihrávku a krásnou střelou přes celou bránu poslal míč na zadní tyč - 3:0! Ovace na stadionu neměly konce. I věční „rejpalové“ a nespokojenci odhazovali klobouky do vzduchu!
Baník pak poslal na hřiště hned tři kvalitní náhradníky. Cvika Gajdoše a Horvátha. Posledních 15 minut patřilo muži zápasu Patrikovi… Ten po dalších dvou pěkných gólech zkompletoval hattrick! Baníček s přehledem vyhrál, a hlavně vstřelil 2x za sebou 5 gólů do soupeřovi branky!

To znamená pro Vrchlabí jediné, a to že si tam jedeme pro 3 body!

Muž zápasu: Patrik
Deník Sport: Pepa, David G., Roman K.

Autor článku: David Volhejn

Soupiska - Muži A

loading...