Okresní přebor II.třídy mužů

Poz Tým O VG/OG B
1. TJ Baník Žacléř A 24 +90 68
2. TJ Rudník 24 +35 52
3. FK Poříčí u Trutnova 24 +13 42
4. TJ Strážné 24 +15 40
5. Sokol Vítězná 23 +12 40

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 3 : 0 TJ Baník Rtyně

Sestavy: Volhejn,Baše,Těžký,Her Schneider,Her Herman,Mádle,Ondráško,Kotyk,Brožek,Kovačík,Těžký P.

Lebedovi svěřenci od první minuty chtěli hrát "totální fotbal" a částečně se jim to vedlo... Baník na to není zvyklý, aby soupeř diktoval hru… My jsme začátek zápasu zaspali. V 10 min. vyslal hráč Mostku přízemní prudkou střelu, ale David mrštným skokem balón lapil. Jak jsem už avizoval za tuto snahu se jim podařilo vstřelit první gól zápasu. Běžela 17. min., když hráč Mostku poslal míč mezi obránci na útočníka, který stál sám před gólmanem Baníku. Ten po vyběhnutí brankáře neváhal a moc pěkným dlouhým lobem překonal brankáře hostů - 1:0.Žacléř se ale rychle oklepal a chtěl co nejdříve srovnat skóre zápasu. Po faulu na Lukáše Brožka písknul rozhodčí přímý volný kop. Míče se ujmul kdo jiný, než kapitán Baníku a poslal nechytatelnou střelu přes zeď – „alá Nicolas Staincu“. Gólman a trenér Lebeda jen bezmocně kroutili hlavou - 1:1...
Baník během první půle srovnal krok a postupně přidával na tempu. Hráči Mostku najednou přestali stíhat a bylo vidět, jak jim ubývá síla. Gólová situace už žádná nenastala a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V kabině jsme si řekli jak na Mostecký celek zaútočit a poměrně se nám to dařilo. V 55. min. po hezké kombinaci jsme přidali druhý gól, který vstřelil Pepa - 1:2. Mostek se ale nevzdával, i přes to, že se do vyložených šancí nedostával… Za zmínku ale stojí výstavní, (můžu i říct životní gól pána s copánkem, který patřil mezi nejlepší hráče Mostku). Ten poslal nádhernou střelu k šibenici a to se ještě míč opřel o břevno. Tady mrštný tygr gólman Baníku neměl sebemenší šanci, a bylo srovnáno - 2:2.

Žacléř zachoval klidnou hlavu a řekl si, že na vstřelení gólu je dost času… Míč jsme nechali na zemi a pěkně kombinovali a z toho vyplívali naše góly. Na 2:3 zvyšoval přízemní střelou k tyči výborně hrající Lukáš B. Za pár minutek dostal pěkný míč Mára P. od Romana a tvrdou ranou k pravé tyči nedal gólmanovi žádnou šanci – 2:4! To Mostku definitivně „zlomilo vaz“ a pan Lebeda jen přihlížel, jak se mu mužstvo pomaličku rozkládá… Najednou mu došla vulgární slova… Po zbytek zápasu si jen už něco „žbrbral pod vousem“.
Na konečných 2:5 zvyšoval znovu Lukáš B. Žacléř dokázal dát konečně 5 gólů a tím pádem si zvýšil sebevědomí a psychickou pohodu do dalších zápasů. Musím osobně říct, že to přišlo v pravý čas, protože nás čekají týmy z horní části tabulky: Trutnov C, Vrchlabí, Poříčí a Vítězná.

Muž zápasu: Lukáš B.
Deník Sport: Jarda, Pepa a Patrik

Autor článku: David Volhejn

Soupiska - Muži A

loading...