Okresní přebor II.třídy mužů

Poz Tým O VG/OG B
1. TJ Baník Žacléř A 24 +90 68
2. TJ Rudník 24 +35 52
3. FK Poříčí u Trutnova 24 +13 42
4. TJ Strážné 24 +15 40
5. Sokol Vítězná 23 +12 40

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 3 : 0 TJ Baník Rtyně

Sestavy: Volhejn,Mádle,Těžký M.,Schneider,Hošek,Franze,Ondráško,Gottwald,Kovačík,Pek,Těžký P.

Baník Žacléř přivítal na výborně připraveném hřišti předposlední Bohuslavice. Kádr Baníku se musel obejít bez několika opor základní sestavy a toto číslo narostlo až na úctyhodných šest absencí a proto věkový průměr hráčů činil (22.74) hmmmm...... dobře my!

Do zápasu jsme šli s tím, že v žádném případě Jiskru nepodceníme a také jsme tak činili. Nepustili jsme je do žádné gólové šance, za to Baník jich měl opět několik... Hru jsme opět a zase diktovali my, jak už je od nás v okresním přeboru zvykem… Ale ta koncovka… Ta koncovka je prachbídná! Vytvořili jsme si pár šancí, ale míč skončil vedle, nebo v rukavicích dobře chytajícího a skvěle vyholeného Wolfika Nágla… Akce jsme chtěli tvořit po zemi rychlými a přesnými nahrávkami do nohy, ale to se nám moc nedařilo. Vše bylo tak nějak zbrklé, rozkouskované, noha rychlejší než-li myšlenka, takže míč pak létal kam neměl, a tím pádem trpěla i hra samotná... Jiskra bránila cca v 9ti či v 10ti a jen čekala na nějaký brejk, který pak v klidu vyřešila obrana, či skvěle vyholený gólman Baníčku… Až ve 30 min. mohl Roman K. skórovat, když po pěkné a pohledné akci bohužel zakončoval pouze vedle levé tyče.Baník chtěl do 1. poločasu určitě aspoň jednou skórovat, ale stará písnička se bohužel stále opakuje… Po solidní akci, či náběhu ze strany skončí míč Tango buď mimo bránu, anebo v náručí gólmana. Strašně se nadřeme a vyvineme spousty energie na 1. gól v zápase. Chce to více klidu a i mnohem se více soustředit v danou situaci na danou akci! Za zmínku Jiskry stojí pouze pokus dlouhé střely (z cca 39 m) zaskočit více vytaženého gólmana Baníku, ale ten si vše v klidu pohlídal, i když míč dopadl cca 30 cm od pravé tyče.

O přestávce jsme si vytkli některé situace a domluvili se, že v druhé půli na to „vlítneme“, ale byla to pravda jen z části, protože Jiskra opět bránila v 9ti hráčích… A to se opravdu špatně skóruje! Naštěstí máme v týmu (C) Jardu alá Gunners, který se po faulu ujmul volného přímého kopu a nádhernou střelou přes zeď ( i když si Wolfik sáhl na míč) rozjásal celý stadion včetně světelné tabule, která se nemohla dočkat, až bude moci rozsvítit své nové žárovičky… Pro domácí 1:0!
Baník najednou oživl jako hrom a hned to bylo vidět i na hře. Po pěkném centru z pravé strany si na hlavičku naběhl dlouhán Patrik, ale velmi dobrým zákrokem utnul Wolfa Patrikovi radost. Za nedlouho a tj. v 87 min. Jiskra udělala velkou díru v obraně, a toho využil Pepa, pěkným a táhlým nájezdem obešel gólmana a ve skluzu skóroval - 2:0. Za 2 min. udeřil nejzkušenější hráč Roman K., ne moc výraznou střelou ale překvapil jak obránce, tak i gólmana - 3:0

Muž zápasu: Jarda alá Gunners
Deník Sport: Roman K., David G., Roman S.
Autor: David Volhejn

Soupiska - Muži A

loading...