Hokejově střídali: Beneš, Miroslav Dubský, Lubas, Fiala a Řezáč
Branky: 24. Hradecký. 60. Rohrbacher, 64. Birka
ŽK: 0 : 2

Rozhodčí: Gottwald, Havlíček, Kubal Martin

Domácí čekal v posledním květnovém utkání těžký soupeř. Na podzim byl jedním ze tří soupeřů, který baníkovce pokořil. Odveta však byla zcela v režii domácích. Od počátku utkání měli více ze hry, ale šance nepřicházely. Ve 24. minutě našel krásnou přihrávkou Pospíšil Hradeckého a ten vstřelil první branku utkání. Pro žacléřského kanonýra to byla 20. branka v soutěži. Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil. Bylo jen otázkou času, kdy domácí přidají pojistku. Ta přišla deset minut před koncem, když si Rohrbacher narazil míč s Hradeckým a následně jej uklidil k tyči Klapkovi branky, pro Rora to byla desátá branka. Na konečných 3 – 0 upravil hlavičkou Birka po rohu Horvátha.

Hodnocení:
Dnes jsme ukončili těžkou květnovou sérii. V níž jsme sehráli šest mistrovských utkaní s bilancí 3 – 2 - 1 a k tomu jsme přidali dvě výhry v poháru. Jsem rád, že to kluci zvládli a se soupeřem, který hrál kombinační fotbal, zahráli perfektně. Dnešní výhru kluci věnovali trenérovi Drábkovi, který je po úraze a těžké operaci v trutnovské nemocnici.

Pro mne to bylo poslední utkání, další nestihnu z důvodu hospitalizace ve FNHK, tak jsem rád, že to bylo vítězné utkání. Děkuji chlapcům a vedení za dárky a přeji si, aby poslední tři mistrovská utkání byla vítězná a já měl v tom špitále radost.