Budoucí zápas

Minulý zápas

Laštovka

Suchánek – Šklíba – Pospíšil – Koštrna

Rohrbacher - Horváth – Birka - Hradecký

Michal Dubský – Tomáš Tran

Hokejově střídali: Fiala, Míra Dubský, Lubas
Branky: 3. Tran – 33. Kopecký
Rozhodčí: Lamberský, Kubal, Šikal
50 diváků

Utkání týmů ze špice tabulky přineslo divákům pěknou podívanou. Domácí Baník šel hned ve třetí minutě do vedení. Středopolař Horváth, poslal kolmici na rozeběhnutého Trana a ten nedal Strakovi šanci 1 – 0. S hosty rychlá branka neotřásla a tak se hrál vyrovnaný fotbal. Byly pasáže, kdy měli hráči z města ZOO navrch. Ještě do poločasu také vyrovnali. Ve 33. minutě se trefil kanonýr Kopecký.
V průběhu druhé půle se na žacléřský pažit začal snášet déšť. Baník byl jak politý živou vodou. Více se hrálo na polovině Dvora, bohužel rozhodující branku se jim vstřelit nepodařilo. Největší šanci měl v poslední minutě Birka, v dobré pozici si míč špatně zpracoval a následně vystřelil vedle. Baník tak po týdnu opět hrál 1 – 1 a opět následovali pokutové kopy. Jenže dnes se štěstěna naklonila na stranu hostů, kteří v šesté sérii vyhráli 3 : 4. Za domácí proměnili Pospíšil, Suchánek a Hradecký, nedali Horváth, Rohrbacher a Birka.

Hodnocení trenérů: Odehráli jsme výborné utkání s výborným soupeřem. Obě mužstva se prezentovali hlavně tím, že chtěla hrát fotbal. Máme radost, že kluci se snaží o kombinační hru, že bojují, snaží se. Dnes jsme mohli vyhrát, zejména ve druhé půli jsme Dvůr přehrávali. Navíc si myslíme, že na nás byl rozhodčí přísnější. Přehlédl faul v pokutovém území a také evidentní hraní rukou. Musíme dát příště více branek ze hry, na tom musíme v tréninkových jednotkách pracovat. V defenzívě nám to šlape, kluci každým zápasem nabírají na jistotě. Navíc je doma ženou skvělí diváci. Dnes vyzdvihneme výkon Horvátha, který předvedl zatím nejlepší výkon v našich barvách. Jedno těžké utkání je za námi a ve čtvrtek nás čeká další, na půdě lídra tabulky v Hoříněvsi. Dnes si kluci dokázali, že se dá hrát s každým…