Rohrbacher - Horváth – Tomáš Tran - Hradecký

Fiala – Michal Dubský

Hokejově střídali: Miroslav Dubský, Vondrák, Koštrna, Jiříček

Branky: 13. a 39. Hradecký, 41. a 57. Rohrbacher

Rozhodčí: Veleba, laik, Horváth K poslednímu prázdninovému utkání zajížděl Baník na hřiště do Častolovic, kde hrají své domácí zápasy spojené kluby Častolovic a Kostelce nad Orlicí. Snad poprvé v sezoně byl Baník favoritem. Oba týmy od sebe dělilo devět příček. Jenže od počátku utkání tomu tak nevypadalo. Nadšeně bojující domácí na baníkovce vlétli, a kdyby po deseti minutách vedli o dvě, tři branky, nikdo by se nemohl divit. Hosté vyráběli chyby a domácí se dostávali do brejků. Dvakrát se vyznamenal Laštovka, jednou byl domácí útočník nepřesný. Baník vysvobodil ve 13. minutě Hradecký, když si zpracoval nahrávku Trana a bodlem vstřelil první branku. Do konce první půle to snad ani nebyl fotbal. Druhá půlka byla o něčem jiném. Baník zpřesnil hru, dal rychlé dvě branky a utkání v klidu dovedl do vítězného konce. Nejprve v 39. minutě vybídl Pospíšil kolmicí Hradeckého a ten nezaváhal 0 - 2. O dvě minuty později se prosadil po přihrávce od Hradeckého před brankou číhající Rohrbacher 0 – 3. Je třeba podotknout, že to byla jedna z mála parádních akcí. Stejný hráč upravil na konečných 0 – 4 v 57. minutě, když po přihrávce Vondráka zkušeně přehodil vybíhajícího gólmana.

Hodnocení trenérů: Opět jsme prospali první půli. Hráči byli nekoncentrovaní, nebojovali, vypadalo to jako, že si přišli zahrát fotbálek. V naší hře bylo spoustu nepřesností. Potýkali jsme se s úzkým hřištěm, jako bychom se navzájem pletli. Druhá půle byla o něčem jiném. Na soupeře jsme vlétli a dvěma rychlými góly jsme utkání rozhodli. Najednou jsme hráli fotbal. V dalších utkáních se nám přístup, jaký jsme předvedli dnes v první půli, určitě vymstí. Jsme v tabulce nahoře, ale těžcí soupeři nás teprve čekají, a to se ukáže, co kluci umí. Dnes jsme viděli dvě pozitiva, zlepšená hra ve druhé půli a návrat Koštrny do týmu.