Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/clients/client9/web17/web/plugins/system/ef4_jmframework/includes/libraries/template.php on line 1741

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/clients/client9/web17/web/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 749

Baník Žacléř 3 - 0 SK Dobruška/Opočno - Baník Žacléř

Lubas – Michal Dubský

Hokejově střídali: Miroslav Dubský, Vondrák, Tadeáš Tran, Beneš,

Branky: 21. Horváth, 27. Šklíba, 57. Rohrbacher

Rozhodčí: Prinz, Kubal, Kanta

Po čtyřech dnech se v Žacléři postavili žáci k dalšímu utkání. Stejně jako v sobotu končilo utkání výsledkem 3 : 0 a potleskem diváků. Nutno říct, že vítězství Baníkovců mohlo být daleko vyšší. Jenže domácí si počínali v koncovce velmi laxně. Na první branku museli diváci čekat do 21. minuty. Na hranici pokutového území se k odraženému míči dostal Horváth a jeho střela propadla za hostujícího brankáře 1 -0. To druhá branka z kopačky Škliby, byla z televizní. Pro tento zápas kapitán mužstva napřáhl z 20 metrů a domácí vedli ve 27. minutě o dvě branky.

Ve druhé půli se hrálo převážně na jednu branku. Baník měl více prostoru na levé straně, kde se k dobrému výkonu rozehrál Rohrbacher, který korunoval svůj výkon v 57. minutě. Domácí zahrávali z pravé strany rohový kop, míč putoval po nacvičeném signálu po ose Hradecký, Pospíšil, Hradecký, Rohrbacher. Právě posledně jmenovaný krásnou brankou stanovil konečné skóre na 3 – 0. Baník navíc nastřelil 2 x břevno, 1 x tyč, byly mu neuznané další dvě branky.

Hodnocení trenérů: Jsme rádi, že kluci dnes vyhráli. Nejsme však spokojeni s výkonem. O poločase v kabině byla trochu bouřka. Kluci si při vedení 2 – 0 mysleli, že jsou mistři světa. Přitom na hřišti to vypadalo, že tam není tým, ale parta jednotlivců. Zbytečně jsme tahali míč, nedotahovali jsme akce a stříleli z nepřipravených pozic. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavění, posunuli na okraj záložní řady Rohrbachra, který předvedl velmi dobrý výkon, a z jeho strany hrozilo stálé nebezpečí. Více bojovnosti přidal také Horváth. Dnes jsme dali větší časový prostor hráčům z lavičky, tedy mladším žákům. Určitě nezklamal Beneš a Míra Dubský, kteří si v poslední části utkání počínali velmi dobře. Na konci utkání jsme stáhli ze hřiště ,,opory‘‘ mužstva a utkání dohráli s převážně mladšími žáky. V pátek musíme volit lehčí trénink, protože někteří z chlapců působí unaveným dojmem. V neděli vyrážíme do Častolovic, věříme, že se nevrátíme s prázdnou.