Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/clients/client9/web17/web/plugins/system/ef4_jmframework/includes/libraries/template.php on line 1741

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/clients/client9/web17/web/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 749

TJ Baník Žacléř - SK Třebechovice pod Orebem 3:0 - Baník Žacléř

Vondrák – Michal Dubský

Hokejově střídali: Lubas, Miroslav Dubský, Řezáč, Tadeáš Tran, Beneš, Kodýdek

Branky: 19. Fiala, 32. a 50. Hradecký

Rozhodčí: Zbyněk Prinz, Kubal, laik

První desetiminutovka patřila hostům, kteří měli výškovou převahu. To bylo, ale jediné v čem domácí hráče předčili. Ti se brzy otrkali a míč byl převážně v jejich moci. Do poločasu si Baník vypracoval dvoubrankový náskok. První branka padla v 19. minutě, nejlepší hráč na hřišti Hradecký zatáhl míč po pravé straně až na brankovou čáru, následoval přesný míč před branku, kde nabíhal Fiala a domácí se mohli radovat 1 – 0. Ve 32. minutě zachytil Hradecký rozehrávku hostů a s přehledem nabídnutou šanci využil 2 – 0. O chvilku později proběhl levý bek Rohrbacher přes polovinu hřiště, bohužel místo zakončení volil přihrávku, na kterou žádný domácí hráč nedosáhl. Na obranu hostů lze říct, že měli v první půli jakési náznaky pološancí, ale Laštovka byl vždy na místě.

Druhá půle byla v režii domácích, hosté sice zahrozili nastřeleným břevnem z volného kopu v 47. minutě. Jejich snahu zmrazil opět Hradecký, který po vysunutí Šklíby dal svou druhou branku a v 50. minutě upravil na konečných 3 – 0. Hodnocení trenéra: Do utkání jsme vstupovali s pokorou k soupeři. V této fázi soutěže ještě nevíme, jak na tom týmy jsou. Kluci mi přišli v první čtvrthodince zakřiknutí, jakoby je svazovala tréma před rodiči, kamarády a ostatními diváky. Pomohl nám první gól z nacvičené situace. O poločase jsme hráče upozorňovali, že v této kategorii se dvoubrankový náskok ztratí lehce. Kluci si však velkou bojovností, ke které přidali i pěkné fotbalové věci, vítězství nenechali vzít. Během zápasu i po něm fanoušci hráče odměnili potleskem, byli rádi. Celý realizační tým byl na kluky pyšný. Chválíme celý tým, vyzdvihneme výkon Hradeckého, Šklíby a Laštovky. Po utkání hráli muži A, jsme si tak s kolegou Hradeckým seděli a měli takový hřejivý pocit, a hlavně už jsme se připravovali na středeční vložené kolo, už aby to bylo.