JAKO 1. B třída mužů - skupina A

Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

Branky: Prouza (pen.) – Ondráško, Fidranský.
Rozhodčí: Lamberský.
ŽK: 2:0.

Diváků: 55. Baníkovské derby by si určitě zasloužilo důstojnější diváckou návštěvu, avšak chladné počasí určitě odradilo spoustu diváků, kteří dali přednost teplu domova. Favoritem zápasu byli určitě hosté, kteří kralují přeboru,ale domácí se umí na takového soupeře vytáhnout.

A byli to domácí, kteří měli příležitosti ihned v úvodu utkání. Tu první promarnil Černý a při druhé srazili obránci střelu Vasiljeva na roh. Poté však začali úřadovat rychlonozí hráči Žacléře. Gólovou příležitost Kovačíka ještě zmařil brankář Středa, ale na rohový kop a hlavičku Ondráška ve 21.min. již nestačil reagovat. Žacléřských bylo najednou plné hřiště a domácí hráči jen stěží odolávali nájezdům. Jeden takový bleskový protiútok proměnil ve 35.min. pěknou střelou Fidranský. Další dvě vyložené brankové příležitosti zmařil opět Kovačíkovi gólman Středa. V závěru poločasu se dočkali i domáci. Po netaktickém faulu obránce a následně nařízené penaltě snížil v 39.min. Prouza.


Druhý poločas se hrál již opatrněji. Hra se rozdrobila do osobních soubojů, ale to nebránilo hostům ve smrtících přechodech do protiútoku a vytvoření si šancí. Jenže brankář Středa byl vždy na svém místě a pokud byl již překonán tak na brankové čáře zachránil obránce domácích. Na trestný kop Šimočka, který z 25 metrů v 66.min. napálil břevno domácí svatyně, by ale domácí opora byla krátká. Domácí borci dřeli až do konce, snažili se o vyrovnání, ale nebylo jim již přáno. Předvedli ale kvalitní, bojovný výkon, za který se určitě nemusí stydět. Odcházeli ze hřiště sice smutní ze ztráty bodů, ale se vztyčenými hlavami a pocitem, že hostům nedali nic zadarmo.

Soupiska - Muži A

loading...