JAKO 1. B třída mužů - skupina A

Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

sestava: Volhejn, Těžký Martin, Šimocko, Mádle (C), Herman, Těžký Pepa, Ondráško, Kotyk, Skála Tomáš, Kovačík a Vít

Na Hartu a jsme si přijeli pro 3 body, my totiž cca 22 zápasů nic jiného v hlavě nemáme! Sucho trápí celou Evropu a i na Hartě bylo hřiště spálené, tvrdé, barevné, vlnité a i když aktivní správce místního areálku kropil jedním rezavým kropítkem, tak to nebylo znát…

Hra pro náročnějšího diváka nebyla atraktivní, dost se kazilo, přispělo k tomu jak hřiště, tak celosvětově nenáviděný míč od společnosti "JAKO"! Žacléř ale zatnul zuby a snažil se vstřelit úvodní gól. Baník kopal v 9. min. první roh. Kovačíkův rohový dobře mířený míč letěl na hlavu Šimockovi, ten i když nebyl nikým atakován, tak míč poslal těsně vedle.

V 16. min. ale Žacléř už skóroval a to díky zmatku v brankovišti, kde se nejlépe zorientoval Ondráško a poslal pumelici do červenobílé sítě - 0:1.Hosté prakticky nic dopředu nepředvedli, a když ano, tak vše vyřešila v pohodě pětice borců v obraně. (Volhejn, Šimočko,Mádle,Herman a Martin Těžký.)
Ve 22. min. z dobrého úhlu poslal „jedovku“ Kotyk, ale gólman Harty dobře zakročil. Ve 40. min. prvního poločasu šel Ondráško sám na gólmana, ale jeho slabou a dobře čitelnou střelu gólman Harty vykryl…
Baník se snažil vstřelit další gól, ale i vinou nepřesností a nedorozuměním sami sobě, se šlo do kabin "jen s jednogólovým předstihem"…

Druhý poločas už tak chudý na góly nebyl. V 51. min. se ocitl z ničeho nic sám před „kasou“ Roman Kovačík ml. a prudší střelou k pravé tyči nedal gólmanovi šanci – 0:2!
Pak v 67. min. kopal Baníček roh. Na starost si ho vzal Kotyk... Ten seřídil mířidla a poslal prudkou střelu na přední tyč, kde si vlastní nemohoucností poslal domácí "Harťan" míč do sítě - 0:3!
O 10 min. později se o slovo konečně přihlásila Harta. Menší zaváhání v obraně Baníku se snažil využít domácí borec, ale dobře mířenou a štiplavou střelu pohotově vyrazil na roh hostující gólman Volhejn.

Do konce zápasu se nic extra nestalo až na jednu věc. Kdy v 85. min. nastoupil Tomáš Hošek. Tomuto talentovanému hráči z Královce (ročník 2000), stačilo 5 min. na vstřelení gólu. „Lišácky“ si počkal na zaváhání soupeře v obraně a po odebrání míce si to „valil“ sám na gólmana. Zkušený pohled doprava, ale míč poslal do leva, tomu já říkám 100% koncentrace i když hrál jen 5 min. - 0:4!

Když rozhodčí ukončil zápas tak naši fanoušci (Česlovci, Rendovci a Warovci cca 15 kousků) nám zatleskali a místní hlasatel nám popřál šťastnou cestu a upřímně řekl, že Harta prostě na Baník neměla!

Muž zápasu: Skála Tomáš
Deník Sport: Ondráško, Mádle, Kovačík

Soupiska - Muži A

loading...