JAKO 1. B třída mužů - skupina A

Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

Branka : 23. Těžký Josef.

Sestava : Votoček - Těžký Martin, Baše, Mádle, Haviár ( 68. Cvik ) - Ondraško, Kotyk ( 85. Gottwald ) - Pek, Kovačík ( 90. Hradecký ), Brožek - Těžký Josef.

Trenér Martin Gajdoš : Na těžkém terénu předvedla obě mužstva velmi dobrý fotbal, který měl krajské parametry. Chválím celý tým za velmi zodpovědný výkon.

Dařila se nám kombinace, kdyby jsme přidali přesnější finální přihrávku mohlo být branek více. S obrannou fázi jsem spokojen, tentokrát se všemi hráči a za velkou obětavost je výhra zasloužená.

Souboj prvního se třetím přinesl velmi dobrý fotbal, oba týmy kombinovali, hrálo se nahoru - dolu a rozhodně bylo na co koukat. Domácí měli převahu a ve 23. minutě je dostal do vedeni J. Těžký. Několik dalších slibných možností odvrátila pozorná obrana Vrchlabí a spoustu míčů domácí borci nepřesností odevzdali. Vrchlabští si za celé utkání vytvořili jen jedinou šanci, kterou zmařil golman Votoček. Ve druhé půli pokračovala převaha domácích, ale bez gólové radosti a protože hostům očividně docházela síla skončil zápas sice hubenou, ale zaslouženou výhrou Baníku.

Soupiska - Muži A

loading...