Okresní přebor II.třídy mužů

Poz Tým O VG/OG B
1. TJ Baník Žacléř A 13 +60 39
2. TJ Rudník 13 +26 33
3. TJ Strážné 13 +25 29
4. Sokol Vítězná 13 +9 24
5. TJ Jiskra Libeč 13 +4 22

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 4 : 0 FK Poříčí u Trutnova

Žacléř , 70 diváků | Rozhodčí: Lebeda Miroslav, Lamberský Tomáš, Uiberlay Michal
STŘELCI: 11. Kovačík Roman, 34. Kovačík Roman, 48. Ondráško Patrik, 50. Brožek Lukáš, 61. Těžký Josef - 57. Černý Radek

Sestava : Votoček - Těžký Matěj ( 64. Baše ), Těžký Martin, Mádle, Kvíčala ( 46. Brožek ) - Gottwald ( 50. Pek ), Kotyk ( 70. Hradecký ) - Ondraško, Kovačík ( 75. Gajdoš ), Haviár - Těžký Josef.

Trenér Martin Gajdoš: Na velmi těžkém terénu jsme podali dobrý výkon. V prvním poločase domácí neproměnili spoustu šancí, ale velmi dobře hrající Kovačík vstřelil dvě krásné branky a mladý domácí tým se uklidnil.

Skvělý nástup do druhého poločasu rozhodl celý zápas a opět dostala příležitost celá široká lavička. Chválím celý tým za skvělý přístup k zápasu. Příští týden zajíždíme na horkou půdu do Janských Lázní a rádi bychom pokračovali v sérii 6 výher v řadě.

OFS Trutnov:

Na těžkém terénu se odehrálo velmi korektní utkání, ke kterému přispěl již tradičně dobrým výkonem rozhodčí Lebeda. Už v 11. minutě se při zákroku zranil brankář Novák, navíc míč z přímého kopu skončil v síti. Další šance domácích přicházeli. To hostům se směrem dopředu příliš nedařilo. Druhou branku domácího Baníku přidal krásným přehozením náhradního gólmana znovu Kovačík. Smůla na kopačkách hostů zůstala i nadále a o kontaktní branku se sami připravili, když míč mířící do prázdné branky nešťastně dorazili rukou. Po změně stran přišla gólová pojistka v 48. a 50. minutě a i přesto, že hosté snížili, tak domácí v pohodě utkání kontrolovali a zaslouženě zvítězili.

Soupiska - Muži A

loading...