Okresní přebor II.třídy mužů

Poz Tým O VG/OG B
1. TJ Baník Žacléř A 24 +90 68
2. TJ Rudník 24 +35 52
3. FK Poříčí u Trutnova 24 +13 42
4. TJ Strážné 24 +15 40
5. Sokol Vítězná 23 +12 40

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 3 : 0 TJ Baník Rtyně

Trenér, Martin Gajdoš:

Hodnocení celé sezóny bych začal cíli, kterých jsme chtěli dosáhnout.
Začít opět trénovat. Počet tréninkových jednotek v sezóně roku 2016 – červenec 14, srpen 12, září 11, říjen 4, listopad 1. V sezońě roku 2017 – leden 17, únor 14, březen 10, duben 8, květen 8, červen 3. Trénovat ve větším počtu hráčů, průměr na tréninku byl lehce přes deset.

Omladit tým - věkový průměr se pohybuje kolem 24 let. V celé sezóně zasáhlo do hry 25 hráčů a vždy bylo na zápas k dispozici minimalně 14 hráčů. Výsledek po podzimní části - 5. místo s 26 body a skórem 36:16, byl uspokojující. Jarní část se nepovedla a celkové 7. místo za 45 bodů se skórem 72:37 bereme jako neúspěch.


Bohužel na jaře jsme nezvládli zápasy se všemi týmy, který hráli o postup. Opět nás zradila špatná koncovka, ke které se přidala nedisciplinovanost (zápas ve Starých Bukách) a častá změna sestavy (7 hráčů stejně směnovalo). Celkem jsme se mohli opřít o výkony v domácím prostředí (celkové druhé místo), o to horší to bylo venku, zakončeno blamáží v Podhůří. Někteří hráči bojovali po celou sezónu s motivací a chutí, zda chtějí hrát vůbec fotbal . Každý hráč by si měl sáhnou do svědomí, co v této sezóně udělal pro úspěch týmu, nikoli pro sebe. Pohodlnost a nesmyslné výmluvy některých hráčů mě připadali už jak zoufalství.


Buď chci fotbal hrát (se vším co k tomu patří – pracovitost, obětavost, dochvilnost, radost s fotbalu, což by mělo vést k úspěchu) nebo nechci hrát, proto skončit a nebrat chuť hráčům i realizačnímu týmu. K tahounům týmu určitě patřili: snad nejlepší hráč sezóny, Jarda Mádle, stabilní výkony podával Martin Těžký a určitě velkým překvapením jsou výkony Romana Haviára. Pokud byl k dispozici a nastoupil v jarní části, zaujal i Lukáš Brožek. Velkým problémem bylo branku vstřelit, proto ke střelců, Páťa Ondraško se určitě okradl o nějakou branku, svoji stopkou za Starých Buků a mladíček Pepa Těžký se ve své první sezóně za chlapy potýkal se zraněním, ale jeho 10 branek za ,,A“ tým a 7 za ,,B“ tým určitě není špatný počin. Doufám, že na sobě znova začne pořádně pracovat a bude ještě větším střeleckým zabijákem. Vracející se David Horváth nepřijel v úpně nejlepším stavu, ale postupně opět ukazoval jak skvělým fotbalistou je. Bohužel velkým zklamáním bylo letošní učinkování nadějného hráče Martina Skály, ať už z pohledu docházky či výkonů při zápasech. Brankaři - od jarní části jsme měli k dispozici dva kvalitní brankaře, kteří jsou velmi pečlivý v tréninku a chtějí na sobě dál pracovat. David Volhejn má už hodně zkušenosti, které Honza Votoček nabral v Trutnově také, to vše by mohlo být velkým plusem v příští sezóně.


Letní příprava začíná 17.7. v pondělí od 19 hodin. Odchody – již zmiňovaný Martin Skála odchází do Mladých Buků. Ze stávajícího kádru skončil David Kolář a Roman Mirga (po domluvě budou k dispozici v ,,B“ týmu) a Honza Baše se rozhoduje, zda bude pokračovat. Do přípravy nastoupí staronový hráči: Radek Kotyk , Petr Franze , Roman Kovačík, a Lukáš Vít uvidíme, co jim zdraví dovolí. Do přípravy by mělo nastoupit 25 hráčů včetně 3 dorostenců, kteří budou hrát příští sezónu v ,,B“ týmu.

Soupiska - Muži A

loading...