Budoucí zápas

Minulý zápas

Laštovka
Rohrbacher – Šklíba – Pospíšil – Suchánek
Hradecký – Tomáš Tran - Horváth – Tadeáš Tran
Birka - Michal Dubský

Hokejově střídali: Fiala, Miroslav Dubský, Lubas a Vondrák

Branky: 7. Hradecký, 16. Pospíšil, 46. Rohrbacher – 18. Žák, 34. Muller

ŽK: 0 : 1

Rozhodčí: Gottwald, Jan Horváth, Fído

Naši kluci nastoupili během šesti dnů ke třetímu mistrovskému utkání a opět se soupeřem, který byl v tabulce před námi. Tomuto utkání předcházela dnešní dopolední klání mladších žáků, kteří hráli dvě mistrovská utkání s Bílou Třemešnou a navíc dvě utkání jako dohrávku se stejným soupeřem. Někdy nad některými věcmi musí být člověk hodně v klidu. A tak se v dopoledním programu představili Pospíšil, Hradecký, Fiala, Tadeáš Tran, Míra a Michal Dubský a Vondrák. Ještě výsledky 2 – 0, 5 – 3, 2 – 1 a 2 – 2.Náš soupeř složený z hráčů Rokytnice a Vamberka, přijel k utkání v 13,15 hodin, tedy hodinu a půl před utkáním. Zřejmě si jejich trenéři také uvědomovali důležitost utkání, protože tabulka je od druhého do šestého místa hodně našlapaná. My jsme potřebovali po dvou plichtách vyhrát. Proti stál však soupeř, který na jaře hraje ve velmi dobré formě, jen jednou ztratil a pyšnil se nejvyšším počtem nastřílených branek (107).
První šanci měl Vamberk, běžela pátá minuta a Laštovka vytáhl hlavičku Housera. O dvě minuty později našel Michal Dubský křižnou přihrávkou Hradeckého a ten 25 metrů vymetl šibenici Koníčkovi branky 1 – 0. V 16. minutě zahrával Suchánek rohový kop, míč se vykulil před Pospíšila, který z otočky prostřelil Koníčka podruhé 2 – 0. O dvě minuty vstřelili hosté kontaktní branku. Velmi rychlý Garabík se prohnal po pravé straně okolo Pospíšila a prostřelil Laštovku 2 – 1. Když se zdálo, že Baník půjde do kabin s náskokem, zahrávali hosté rohový kop. Na první tyči jej nadzvedl Horváth a pro osamoceného Mullera nebyl problém srovnat. O chvilku později už jsme v kabině rozebírali, kde byli naši bránící hráči.

Druhá půlka byla více bojovná než fotbalová. Z událostí bych vytáhl krásnou branku Rohrbachera, který zužitkoval volný kop Suchánka. Běžela 46. minuta a my vedli 3 – 2. O chvilku později Hradecký z 30 metrů trefil břevno. To bylo z naší strany vše. Hosté chtěli vyrovnat, měli šance, ale Laštovka se za své chyby vykoupil a pomohl nám ke třem bodům. Děkuji všem klukům, že dnes makali a vyhráli.