Budoucí zápas

Minulý zápas

Laštovka
Tomáš Tran – Šklíba – Pospíšil – Fiala
Rohrbacher
Hradecký – Horváth – Birka – Tadeáš Tran
Michal Dubský

Hokejově střídali: Lubas, Miroslav Dubský, na lavici zůstal připraven Řezáč
Branky: 33. Moravec – 8. Birka
ŽK: 3 : 2 (41. Hradecký, 46. Rohrbacher)
Rozhodčí: Valihora, Liška, Jan Horváth


Podle mého názoru jsme dnes ztratili dva body. Byli jsme lepším týmem, oproti soupeři jsme nastřelili Hradeckým tyč a Birkou spojnici. Měli jsme další dvě, tři šance, ale bohužel s koncovkou jsme na štíru. Klukům nelze upřít bojovnost, ale chybí nám větší důraz, hlavně v obou pokutových územích. Dnes padly branky ze standartních situacích. Nejprve v 8. minutě Birka napálil míč na branku soupeře, a domácí gólman chyboval 0 – 1.


Domácí zahrávali volný kop v minutě 33., Laštovka míč plácl před sebe a pro osamoceného Moravce nebyl problém vyrovnat. Druhá půle byla v naši režii, hodně na balonu byl dnes nejlepší hráč na place Horváth, ale ani jedna z jeho finálních přihrávek nebyla zakončena. No, a protože nejnebezpečnějšího hráče domácích Tavaliho doslova vygumoval ze hřiště náš obranář Rohrbacher, nebyl, kdo by utkání rozhodl.

O vítězi rozhodly pokutové kopy. Domácí proměnili čtyři, za nás dali jen Pospíšil a Hradecký, a tak naše ztráta dvou bodů byla na místě.

Jsme zklamaní i přes zisk jednoho bodu, na druhou stranu jsme ani v osmém jarním zápase neprohráli v normální hrací době. V úterý nás čeká první tým tabulky, musíme vyhrát!