Budoucí zápas

Minulý zápas

Tadeáš TranSuchánek – Šklíba – Pospíšil – Fiala
Hradecký – Horváth – Birka - Rohrbacher
Tomáš Tran – Michal Dubský

Hokejově střídali: Lubas, Řezáč, Dubský Míra, Striebliková

Branky: 12. Michal Dubský

Rozhodčí: Žerovnický, Gereg, Martin Kubal

Hodnocení: Po ani ne dvou denní pauze jsme opět nastoupili k mistrovskému utkání. Tento fakt se určitě projevil na naší hře. Navíc do zápasu nezasáhli jasná gólmanská jednička Laštovka, pro zranění nohy, Koštrna, kterého nepustili rodiče, z  mladších chyběl Beneš, který jel na výlet. Do branky se poprvé, když pominu 5 minut ze čtvrtečního utkání, postavil mladší žák Tadeáš Tran.


Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, na podzim jsme v Nové Pace ztratili bod, když se soupeř prezentoval dobrým výkonem. Stejné to byl dnes v Žacléři. Mužstvo z Nové Paky, se opírá o výkony tří vyspělejších starších hráčů, z nichž stoper je velmi výrazné postavy, ostatní mladší hráči jsou velmi dobře fotbalově vybaveni. Nastoupili jsme s cílem hrát ze zajištěné obrany, s úkolem pomoci našemu gólmanovi a z brejků vstřelit branku. Při absenci Koštrny padla volba na Michala Dubského, který se postavil do našeho útoku. Že to byla dobrá volba, se ukázalo ve 12. minutě. Na polovinu hostů vyvezl míč Šklíba, posunul na Hradeckého, který jej poslal našemu mladému útočníkovi. Ten jej v běhu převzal a z 16 metrů obstřelil vybíhajícího gólmana Mandíka 1 – 0. Jak se nakonec ukázalo, byla to poslední branka dnešního odpoledne v součtu s utkání mužů, na žacléřském drňáku.

Za normálních okolností bych pokračoval, vtom, že jsme nedali 4 – 5 šancí, ale pak jsem si řekl proč. Pro hráče Hradeckého, Birku, Pospíšila, Šklíbu, Horvátha a Rohrbachera, je to těžké. Někteří znich jsou neustále na míči, hrají bez střídání a ještě si neumí mezi zápasy odpočinout. Dnes si kluci vítězství zasloužili, hosté měli šance, Tadeáš Tran vyrazil ránu v 32. minutě ránu Kříže na rohový kop, potom měli hosté pár závarů po rohových kopech. Domnívám, se že jsme byli však lepším mužstvem a vítězství si zasloužili. Chybí nám fotbalová lehkost z podzimu, možná je to tím, že máme venku tři tréninky. Na druhou stranu máme ze čtyř utkání 11 bodů a stále se držíme na špici tabulky. Z tohoto pohledu jsme spokojeni. V sobotu nás čeká těžké utkání ve Dvoře Králové, a to bude jiná kávička, navíc hrajeme již v 9,30 hodin…

z webu: http://www.mlzaci.websnadno.cz/