Suchánek – Šklíba – Pospíšil – Fiala
Hradecký – Horváth – Birka - Rohrbacher
Tomáš Tran – Laštovka

Hokejově střídali: Lubas, Michal Dubský, Miroslav Dubský

Branky: 4., 8., 9.,16., 26. a 60. Hradecký, 18., 30. a 46. Laštovka, 26. Pospíšil, 45. Birka, 70. Rohrbacher – 52. Grof

Myslím, že nemá cenu se rozepisovat. Přivítali jsme poslední tým tabulky, který, jak před utkáním konstatoval jejich trenér, se na jaře zlepšil… O tom jak se zlepšili, napovídal pohled na přípravu před utkáním. Žádná rozcvička, jen bezstarostné pobíhání po hřišti. Náš tým nechtěl nic podcenit, a do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme dát co nejvíce branek. Když v 16. minutě vstřelil David Hradecký svoji čtvrtou branku a na tabuli svítil stav 4 – 0.

Bylo rozhodnuto. Do poločasu jsme přidali další čtyři branky a tak v poločase svítil stav 8 – 0. V kabině jsme po hráčích chtěli aby „makali“ dále, ale fakt, že vedete takovým rozdílem, únava, zbrklost a naše neumění, zachránili Hostinné snad od dvaceti gólového přídělu. Hosté vstřelili branku po náhodné střele, když míč propadl Tádovi mezi rukavicemi. Nyní by bylo na místě napsat, že vítězství nepřeceňujeme, a tak. Já to psát nebudu, jsme rádi, že kluci pokořili soupeře takovým rozdílem, že konečně začali dávat branky a pobavili diváky. Za odměnu dostává mužstvo v pondělí volno.

Ještě třeba poděkovat mladším žákům, kteří ráno hráli tři utkání v Bílé Třemešné, přivezli 9 bodů, když porazili J. Lázně 6 - 0, Třemešnou a Svatoňovice shodně 2 – 1. Odpoledne pět z nich nastoupilo do utkání. převzato z webu: http://mlzaci.websnadno.cz