Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/clients/client9/web17/web/plugins/system/ef4_jmframework/ef4_jmframework.php on line 812

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/clients/client9/web17/web/libraries/src/User/UserHelper.php on line 621

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/clients/client9/web17/web/plugins/system/ef4_jmframework/includes/libraries/template.php on line 1741

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/clients/client9/web17/web/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 749

TJ Roudnice/Kunčice 2 - 1 Baník Žacléř (1 – 1) - Baník Žacléř

Pospíšil – Lubas (15. Miroslav Dubský)

Branky: 17. Hruška, 70. Šolc – 31. Pospíšil
Rozhodčí: Kubišta, Žehan, Horváth,
20 diváků

V dohrávce 13. kola se z důvodu počasí měnilo pořadatelství a tak Baník zajížděl do Boharyně, kde se postavil kombinovanému mužstvu Roudnice a Kunčic. Na těžkém terénu za stálého větru se hrálo vyrovnané utkání, když v každém poločase bylo lepší to mužstvo, které mělo vítr v zádech. V prvním poločase to byl Baník, ten si postupně vytvořil dvě šance ke skórování. Vždy u toho byl Hradecký, poprvé mířil vysoko nad, podruhé pálil do gólmana Klapky.

V 17. minutě podnikli domácí rychlý brejk, a po velmi pěkné kombinaci vstřelil úvodní branku Hruška. Hosté vyrovnali v 31. minutě, to se po levé straně protáhl Hradecký až k brankové čáře, na jeho centr naskočil Pospíšil a míč uklidil k tyči domácí branky. Hned po začátku druhé půle mohli jít hosté do vedení. Horváth našel na levé straně Hradeckého, ten dal pod sebe na Birku, kterého z ideální pozice vychytal Klapka. Domácí vědomi si podpory větru upustili od kombinačního fotbalu a nakopávali míče na rychlonohé útočníky. Hosté odolávali, jednou jim pomohla i štěstěna, když byl Laštovka již překonán, ale míč se od tyče odrazil do jeho náručí. Když se schylovalo k penaltové loterii, hrubě chyboval Tran a domácí vstřelili šťastnou rozhodující branku, 70. minuta 2 – 1.

Hodnocení:
Dnes jsem zklamán, ani ne tak z výkonu, spíše z přístupu a dění okolo. K utkání se dostavilo 12 hráčů. Z omluvenek - jeden má rýmu, druhého nepustila mamka, třetí je na ozdravném pobytu, další se ani neomluvil atd. Do sestavy dáme Lubase, který se v poslední době zlepšil, jenže ten nám zatají zranění, takže nás je jedenáct. Když to vypadá, že to uhrajeme, tak vlastní lajdáckostí utkání ztratíme. Navíc při současném stavu se jako trenér, bojíš viníkovi něco říct, protože by reálně hrozilo, že by příští týden nepřišel. I takový je fotbal v Žacléři. Měli by se chlapci nad sebou zamyslet.