Suchánek - Rohrbacher – Tran – Koštrna
Hradecký – Birka – Šklíba - Fiala
Pospíšil - Lubas

Hokejově střídali: Michal Dubský, Miroslav Dubský, Vondrák
Branky: 32. Birka, 37. Rohrbacher, 54. Hradecký, 62. Dubský Michal, 64. Koštrna – 66. Vlček
Rozhodčí: J. Votoček, Kubal Martin, Vyhnánek
20 diváků

Naše domácí hřiště je v listopadu nehratelné, a tak jsme museli využít trutnovskou umělku. Tím Baník přišel o podporu diváků, kteří v hojném počtu na podzim navštěvovali utkání žáků. To bylo asi jediné mínus v dnešním utkání. Možná ještě jedna malá kaňka, k utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a tak se píšťalky ujal domácí trenér Votoček. Baník byl od počátku aktivnější, ale branka ne a ne přijít. Postupně šance zahodili Hradecký, Šklíba, Pospíšil, Fiala a někteří i několik. Velkou překážkou byl hostující gólman Musil. Až ve 32. minutě to vzal na sebe středopolař Birka, který prošel vše, co mu stálo v cestě, a vstřelil úvodní branku utkání.

Do druhé poloviny utkání nastoupil Baník v jiném rozestavění. Do záložní řady se postavili Hradecký, Birka, Pospíšil a Rohrbacher a hra byla rázem rychlejší. Druhou branku utkání vstřelil Rohrbacher, pro kterého vybojoval míč Vondrák, 37. minuta 2 – 0. Když dal třetí branku domácích Hradecký, kdy zužitkoval kombinaci Pospíšila a Birky, bylo rozhodnuto, běžela 54. minuta. Příležitost dostali hráči z lavičky, jeden z nich, Michal Dubský zakončil akci Rohrbachera a Birky, 62. minuta 4 – 0. Pověstné bůro na tabuli svítilo v 64. minutě, Hradecký pálil a důrazný Koštrna vstřelil první branku v kategorii starších žáků. Na hosty se dostalo v 66. minutě, když Vlček využil zaváhání zmrzlého Laštovky a upravil na konečných 5 – 1.

Hodnocení:
Tentokrát jsem viděl utkání ze hřiště. Po několika letech jsem rozhodoval. Přišlo mi, že to dnes strašně rychle uteklo. Bylo i dobré, že jsem mohl být chlapcům na blízku a poradit. Byli jsme lepším týmem, kluci se snažili o kombinaci, ale hlavně v první půli jsme byli nepřesní. Do té druhé jsme to změnili, chtěli jsme na soupeře platit rychlostí a hlavně vstřelit více branek. To se povedlo, i když jsme toho zase spoustu zahodili. To je snad jediné co mě dnes mrzí.